reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 17 listopada 2015

Rezystory SMD 1 W o bardzo dobrej tolerancji

Nowe rezystory od Willow Technologies mogą pochwalić się bardzo dobrymi parametrami w zakresie tolerancji (aż 0.01%), czy też niskiego TCR. Są też odporne na bardzo wysokie lub niskie temperatury.
Firma Willow Technologies wprowadziła na rynek nowe rezystory SMD, które wykonano w technologii cienkowarstwowej. To co je ma przede wszystkich wyróżniać, to ich „ultra-precyzja”. Jak podaje producent, tolerancja ta wynosi 0.01%.

Mogą być to komponenty niezwykle przydatne w aplikacjach, gdzie wymaga się najwyższej precyzji w tej kwestii. Na uwagę zasługuje też bardzo niska wartość TCR (+/- 2 ppm/K). Jednocześnie są to komponenty będące w stanie obsługiwać moc 1 W.

Zbudowano je w oparciu o technologię warstwową NiCr. Dostępne mają być w szerokim zakresie rezystancji, od 1 Ω do nawet 3 MΩ. Komponentom tym nie straszne są temperatury z zakresu od -55 do 150 stopni Celsjusza, zachowując przy tym swoją wysoką dokładność.

Rezystory te dostosowane są do różnych (ołowiowych i bezołowiowych) przemysłowych metod produkcji i zbudowanie z zachowaniem odpowiednich norm (m.in. RoHS). Dostępne w różnych obudowach, od miniaturowych 0201 po większe 2512.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2