reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© 4designersart dreamstime.com Biznes | 09 listopada 2015

Intel Quark dla IoT dostepny w ofercie Arrow i Mousera

Firmy Arrow Electronics oraz Moser Electronics zostały dystrybutorami najnowszych procesorów Intel Quark przeznaczonych do aplikacji internetu rzeczy (IoT).
Najnowsza rodzina chipów Intel Quark (mikrokontrolery Intel Quark D1000 i D2000 oraz Intel Quark SE SoC) ma zapewnić niskie koszty łączności, integrację i kompatybilność dla kolejnej fali urządzeń internetu rzeczy. Dystrybutorzy będą wspierać klientów w zakresie projektowania, integracji i oprogramowania aplikacji działających na układach Intel Quark.

- Dzięki rozwojowi naszej marki Intel Quark, na rynku pojawią się nowe urządzenia z obszaru IoT – powiedziała Tanya Pelletier, product manager Intel Quark Solution Division. Pelletier dodała, że dystrybutorzy pomogą Intelowi wprowadzić produkty do środowiska inżynierów i deweloperów zajmujących się opracowywaniem inteligentnych urządzeń i związanych z nimi usług.

Intel Quark D1000 jest już w ofercie Arrow i Mousera, Intel Quark D2000 ma się pojawić na rynku pod koniec bieżącego roku, Intel Quark SE na początku roku 2016.Porównanie wielkości procesorów © Intela: od lewej: Xeon, Core, Atom i Quark

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1