reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 05 listopada 2015

Matryce CMOS 25 Mpx z funkcją globalnej przysłony

Nowe matryce od ON Semiconductor pozwalają na pracę z wysoką rozdzielczością, oferując obraz wysokiej jakości. Całość dopełnia wsparcie dla najszybszych interfejsów, pozwalających na bardzo sprawne pobieranie danych.
ON Semiconductor wprowadza na rynek nową linię sensorów obrazu, opartych na technologii CMOS. Mowa tu o rodzinie Python. Kolejne modele to: 10K, 12K, 16K i 25K. Ostatni z nich oferować ma najwyższą rozdzielczość, od VGA do 25 Mpx.

Oprócz wysokiej rozdzielczości, jak również świetnej jakości obrazu, o której zapewnia producent, nowe moduły sensorów obrazu oferować mają wsparcie dla najnowszych i najszybszych interfejsów komunikacyjnych. Pozwoli to na sprawne przesyłanie informacji o przechwyconym obrazie. Do wspieranych interfejsów zaliczyć można: USB 3.1, CameraLink, CoaXPress, 10 GigE.

Rozmiar pojedynczego piksela to 4.5 um. Matryca takich pikseli wykonana została w technologii In-Pixel CDS (ipCDS) tego producenta. Technologię skorelowanego podwójnego próbkowania (CDS) zintegrowano z funkcją globalnej przysłony, jak czytamy w notatce producenta.

Dane obrazu dostępne są poprzez interfejs LVDS o kanałach od 4 do 32, każdy pracujący z częstotliwością 720 MHz. Pozwala to na osiągnięcie przepustowości pozwalającej na odczytywanie obrazu z prędkością 80 FPS z matrycy 25K.

Dostępne są w obudowie uPGA-355, w wersji monochromatycznej, kolorowej palecie Bayer, a także w konfiguracji rozszerzonego spektrum NIR.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 27 2018 00:02 V9.5.0-2