reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© daniel schweinert dreamstime.com Biznes | 04 listopada 2015

MCC dystrybutorem Henkel Electronic Materials

Firma MCC z Warszawy podpisała umowę dystrybucyjną z Henkel Electronic Materials, producentem między innymi past lutowniczych pod marką Loctite.
MCC Sp. z o.o. w czerwcu 2015 roku została oficjalnym przedstawicielem firmy Henkel Electronic Materials, producentem past lutowniczych, zalew i powłok ochronnych, materiałów do produkcji obudów, past i folii klejących, materiałów termoprzewodzących, uszczelniaczy oraz materiałów do drukowania ścieżek elektroprzewodzących..

- Pasta bezołowiowa GC10 to prawdziwy przełom w branży. W przeciwieństwie do powszechnie dostępnych na rynku past wymagających przechowywania w niskich temperaturach, pasta GC10 jest stabilna przez jeden rok w temperaturze 26,5oC, a w temperaturze 40oC przez jeden miesiąc. Poza ułatwieniem w transporcie, pasta zapewnia dodatkowe korzyści, jak 24 godzinny czas przechowywania po otwarciu, ponad 95% zużycie pasty na linii oraz czas pozostawienia na matrycy do 72 godzin- komentuje w komunikacie spółki Krzysztof Napiórkowski, dyrektor handlowy działu Elektronika.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2