reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Inertec Biznes | 10 lipca 2015

C.H. Erbslöh dystrybutorem Inertec

Firma C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o. została oficjalnym dystrybutorem Inertec – niemieckiego producenta maszyn do lutowania selektywnego.
Firma Inertec działa na rynku od ponad 20 lat i jest specjalistą w produkcji maszyn do lutowania selektywnego. Inertec oferuje usługi począwszy od konsultacji i pomocy przy odpowiednim zaplanowaniu zakupów, po wdrożenie maszyn oraz ich serwis u klienta. Niemiecka spółka podkreśla, że jej podstawową przewagą konkurencyjną jest elastyczność działania i szeroka oferta, w której możemy znaleźć zarówno proste maszyny mini wave, jak i zaawansowane rozwiązania typu Inline. Maszyny niemieckiej firmy chętnie wykorzystują firmy z branży motoryzacyjnej, w szczególności systemy Inline, pozwalające na produkcję PCB w tempie 30 s lub mniej na jedną płytkę.

W portfolio Inertec znajdziemy m.in. rozwiązania przygotowane pod potrzeby małych i średnich firm, które szczególnie zwracają uwagę na takie cechy, jak prostota użytkowania czy elastyczność. Przy czym jak zapewnia firma, nawet w najprostszych maszynach zapewniana jest powtarzalność procesów produkcyjnych, dzięki zastosowaniu serwomechanizmów, które zapewniają odpowiednią dokładność ustawień.

Maszyny firmy Inertec trafiają także w potrzeby małych i średnich firm, dla których częstym wyzwaniem jest potrzeba posiadania możliwości zarówno tradycyjnego lutowania na fali, jak i lutowania selektywnego. Wiele będących w produkcji modułów elektronicznych wymaga jeszcze lutowania na fali, podczas gdy nowe PCB przystosowane są do lutowania selektywnego. Taka sytuacja oznaczała potrzebę instalacji dwóch niezależnych systemów lutowania, dlatego połączenie ich w jednej maszynie jest rozwiązaniem prostszym i oszczędniejszym.

Inertec współpracuje także z dużymi producentami elektroniki, którzy często wymagają tworzenia indywidualnych rozwiązań, uwzględniających konkretne potrzeby firmy. Jak podkreśla Inertec, jej głównym celem jest taka współpraca z klientem, która pozwala na jak najszybszy zwrot nakładów inwestycyjnych.


© Inertec

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1