reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© luchschen dreamstime.com Biznes | 30 kwietnia 2015

Conrad Business Supplies dystrybutorem MikroElektroniki

Conrad Business Supplies został autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań firmy MikroElektronika dla deweloperów sprzętu i oprogramowania, dzięki czemu może zaoferować produkty dla sześciu różnych architektur mikrokontrolerów.
Klienci firmy Conrad będą odtąd mieli dostęp do szerokiej oferty płyt rozwojowych, płyt rozszerzeń, programatorów/debuggerów, kompilatorów i książek do mikrokontrolerów PIC, dsPIC30/33, PIC24, PIC32, AVR, 8051, PSoC, TIVA i STM32 z rdzeniem ARM Cortex-M.

Wśród najnowszych produktów w ofercie kompilatorów MikroElektroniki znajdują się mikroC, mikroBasic i mikroPascal dla ARM w wersji 4.5.0, oferujące obsługę 151 nowych mikrokontrolerów STM32, w tym ARM Cortex-M0, M0+, M3 i M4. Obsługiwane są także mikrokontrolery z serii L0 i L1 o ultraniskim poborze mocy, serie klasy średniej F0 i F3 oraz seria klasy wysokiej F4.

Conrad oferuje teraz także płytki wpinane (Click Board) firmy MikroElektronika, w tym 100 małych płyt rozszerzeń ze standardowym gniazdem mikroBUS, które umożliwia dodawanie różnych funkcji do płyt rozwojowych z minimalną konfiguracją sprzętową. Dostępne są także płyty rozszerzeń z czujnikami, wyświetlaczami, funkcją audio, sterowaniem silnikiem, funkcją komunikacji i modułem światłowodowym.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2