reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ingrid prats dreamstime.com Biznes | 17 kwietnia 2015

RS dystrybutorem Jorjin Technologies Inc.

RS Components i Allied Electronics wprowadziły do oferty nowe moduły bezprzewodowe i urządzenia typu system-in-a-package w ramach wyłącznej umowy dystrybucyjnej z tajwańską firmą Jorjin Technologies Inc.
- Portfolio produktów firmy Jorjin pozwoli klientom RS i Allied na szybsze wprowadzanie do sprzedaży konkurencyjnych cenowo urządzeń z zakresu Internet of Things (IoT), urządzeń audio i innych aplikacji wykorzystujących łączność Bluetooth Smart i Wi-Fi – czytamy w komunikacie.

RS i Allied wprowadzają na początek do oferty sześć bezprzewodowych modułów Jorjin, w tym najnowszy audiowizualny moduł bezprzewodowy WA6800-00 25 mm x 50 mm ze złączami USB i łącznością bezprzewodową DLNA, a także płytę główną WA6800-C0. Dostępne są także moduły SiP WG7801-D0 i WG7831-D0 Wi-Fi oraz Wi-Fi/Bluetooth, moduł WG1400-00 ze zintegrowanymi technologiami Wi-Fi i IoT, moduł WG7831-DELFA Wi-Fi/Bluetooth do zastosowań ogólnych oraz opcjonalne płyty ewaluacyjne do wybranych układów. Produkty te są dostępne w RS w całym regionie EMEA i niektórych krajach APAC, a w Ameryce Północnej za pośrednictwem firmy Allied Electronics.

RS Components (RS) i Allied Electronics (Allied) to marki handlowe firmy Electrocomponents plc, dystrybutora z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-2