reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ilya shahau dreamstime.com Biznes | 23 lutego 2015

Computer Controls dystrybutorem komponentów

Od stycznia 2015 roku w ofercie firmy Computer Controls pojawiły się komponenty elektroniczne.
Firma Computer Controls znana dotychczas na polskim rynku z dystrybucji oprogramowania firmy Altium, rozszerza ofertę o sprzedaż podzespołów elektronicznych. Oferta obejmuje komponenty aktywne, pasywne oraz wyświetlacze kilkunastu firm, takich firm jak: Maxim Integrated, Silicon Labs, Alliance, Premier Magnetics oraz wielu innych.

Za dystrybucję komponentów odpowiedzialne jest nowo otwarte biuro firmy w Warszawie, gdzie z początkiem roku znalazły zatrudnienie dwie nowe osoby i planowana jest dalsza rekrutacja. - Dzięki wprowadzeniu podzespołów elektronicznych do oferty, obok oprogramowania Altium do projektowania PCB i kompilatorów TASKING, firma może zaoferować swoim dotychczasowym klientom znacznie szerszy asortyment i bardziej kompleksową pomoc w realizacji projektów. Oferta komponentów kierowana jest również do nowych firm, które mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy – poinformowała firma Computer Controls.

Computer Controls Sp. z o.o. jest częścią szwajcarskiego holdingu Computer Controls / HT- Eurep Group, obejmującego zasięgiem działania Szwajcarię oraz kraje Europy Wschodniej. Główna siedziba w Polsce znajduje się w Bielsko-Białej. Firma zajmuje się dystrybucją aparatury pomiarowej, specjalizowanych komponentów elektronicznych i oprogramowania oraz usługami w obszarze wysokich technologii. Computer Controls Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2013 roku, jako dystrybutor oprogramowania Altium i TASKING, a z początkiem 2015 roku rozszerzyła zakres działalności, przejmując dystrybucję komponentów od firmy WG Electronics.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1