reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Molex Biznes | 20 lutego 2015

Złącza Molex Heavy Duty w ofercie TME

Molex dodał Heavy Duty Connectors do swojego portfela po niedawnym przejęciu, w zakresie GWconnect, produktów włoskiego producenta złączy przemysłowych Westec.
Konektory Molex Heavy Duty (HDC) zaprojektowane są by sprostać najbardziej wymagającym aplikacjom przemysłowym. Nadają się do stosowania z prądem stałym lub zmiennym, ułatwiając proces produkcji, montażu i konserwacji części elektrycznych w złożonych urządzeniach. Obudowy są dostępne do rozmaitych instalacjach przemysłowych - standardowe, odporne na trudne warunki „heavy duty” i do stosowania w środowisku EMC.

© MolexGłówne części są wykonane z odlewanego ciśnieniowo stopu aluminium malowane proszkowo (proszek poliestrowy, bądź niklowane dla wersji EMC) lub samogasnącego termoplastycznego. Stabilność połączenia i ochrony przed przypadkowym otwarciem są zapewnione przez różne systemy blokowania, składające się z dźwigni monoblokowej ze stali ocynkowanej, stali nierdzewnej, sprężyny i kołków ze stali nierdzewnej.

Uszczelnienie jest zapewnione przez specjalne uszczelki, które chronią wkładki wewnątrz obudowy przed kurzem, wodą i innymi czynnikami agresywnymi. Szeroki zakres dławików kablowych z tworzyw sztucznych i metalu, oraz aluminiowe obudowy uzupełniają ofertę, dostarczając kompleksowe rozwiązania do potrzeb klienta.

Zakres produktów to ponad 6500 pozycji kompatybilnych z największymi producentami na rynku (dotyczy również konektorów modułowych). Wszystkie produkty są zaprojektowane z materiałów najwyższej jakości i są zgodne z międzynarodowymi standardami i wymogami UL / CSA. Konektory dostępne są w wersjach 6- 48 polowych, cechują się stopniem ochrony IP66-IP69.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1