reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© eskymaks dreamstime.com Biznes | 13 lutego 2015

Freeway Lighting uzupełnia ofertę o produkty Universal Science

Oferta Freeway Lighting, dywizji Rebound Electronics Group, dedykowana do firm z branży oświetleniowej, poszerzyła się o nową linię produktów Universal Science.
Umowa franczyzowa obejmuje dystrybucję taśm serii Bondline 700 i 1800 Thermal, wykorzystywanych do montażu modułów oświetleniowych i radiatorów.

Bondline to izolujące elektrycznie i przewodzące termicznie taśmy klejące. Formuła akrylowego kleju z ceramicznym wypełniaczem zapewnia trwałą i silną spoistość strukturalną z produktami, które są montowane przy jej użyciu. To nowe rozwiązanie idealnie nadaje się do montowania m.in. oferowanych przez Freeway Lighting modułów oświetlenia Seoul Semiconductor serii Acrich 2.

Wydzielone z grupy Rebound Electronics Freeway Lighting zapewnia Klientom szeroką gamę wysokiej jakości komponentów z dziedziny oświetlenia (diody niskiej, średniej i wysokiej mocy, drivery LED, złącza, optykę etc) od światowej klasy producentów, jak również kompleksowe rozwiązania i wsparcie techniczne od projektu po produkt finalny.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1