reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© werner de coster dreamstime.com Biznes | 05 lutego 2015

Rebound Electronics otworzył oddział firmy w Dubaju

Brytyjski dystrybutor komponentów elektronicznych posiadający m.in. dwa oddziały w Polsce ogłosił, iż od końca 2014 roku działa jego nowy oddział ulokowany w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Ekspansja na Bliskim Wschodzie poprzez zwiększenie geograficznego zasięgu firmy, umożliwi dostęp do usług oferowanych przez Rebound nowej grupie klientów, jak również poszerzy dotychczasowe możliwości firmy w dziedzinie zaopatrzenia, redukcji kosztów i optymalizacji terminów dostaw - czytamy w komunikacie firmy.

Rebound Electronics to brytyjski dystrybutor komponentów elektronicznych z ponad 20-letnim doświadczeniem i kilkunastoma oddziałami na całym świecie. Od 2006 roku działają 2 oddziały Rebound w Polsce (w Krakowie oraz w Gdyni) dedykowane do wsparcia lokalnych firm produkcyjnych w zakresie łańcuchów dostaw spełniających najbardziej rygorystyczne wymogi jakościowe m.in. w branży wojskowej, lotniczej, motoryzacyjnej czy medycznej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1