reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 31 stycznia 2014

TCXO o wysokiej stabilności 0,28 ppm

Firma IDQ zaprezentowała nowe oscylatory TCXO, który cechuje się wysoką stabilnością, o poborze energii na poziomie 15 mA i w niewielkiej, kompaktowej obudowie.
Firma IDQ wprowadza na rynek nowe oscylatory TCXO (temperature controller crystal oscillator), który stanowić mają praktyczną alternatywę dla OCXO. Ich zaletami jest stabilność i niewielkie wymiary.

Stabilność określona została przez producenta na poziomie 0,28 ppm w szerokim zakresie pracy, tj od 10 MHz do 50 MHz. Pracować mogą w temperaturach od -40 do 85 stopni Celsjusza. Przeznaczono je do pracy z napięciami: 3.0; 3.3 i 5 V. Pobór prądu wynosić powinien nie więcej jak 15 mA.

Wyjścia dostosowano do różnych zastosowań, jak np. HCMOS, czy też generatorów fali sinusoidalnej. Przeznaczeniem mają być przede wszystkim urządzenia mobilne i systemy komunikacyjne (stacjonarne i mobilne).

Układy te oznaczono jako seria IQXT-200. Zamknięto je w obudowie ceramicznej o wymiarach 7 na 5 mm.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2