reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© anthony-bolan-dreamstime.com Biznes | 29 stycznia 2014

Conrad otwiera nową strefę EPA

Firma Conrad ogłosiła otwarcie nowego obszaru zabezpieczonego przed elektrycznością statyczną (EPA) w swoim głównym magazynie i centrum dystrybucyjnym w Wernberg, w Niemczech.

Certyfikowanie nowego obszaru EPA oraz zapewnienie pełnego zakresu odpowiedniej obsługi związanej z produktami czułymi na wyładowania elektrostatyczne zgodnie z normą DIN EN 61340-5-1 stanowi pierwszy tego typu przykład w sektorze dystrybucji komponentów.

Strefa EPA firmy Conrad może pomieścić do 10 tys. linii produktowych. Została on przetestowana przez TÜV NORD CERT, jednego z wiodących globalnych dostawców usług technicznych, i zapewnia 100% zgodności z wymaganiami w zakresie urządzeń czułych na wyładowania elektrostatyczne.

- Status pierwszego dystrybutora ustanawiającego obszar EPA i obsługę w zakresie wyładowań elektrostatycznych certyfikowanych zgodnie z normą DIN EN 61340-5-1 jasno wskazuje na nasze zaangażowanie w obsługę klientów działających w sektorze elektroniki – powiedział Stefan Fuchs, dyrektor generalny Działu Elektroniki Przemysłowej firmy Conrad Electronic. - W wielu najnowszych projektach przemysłowych i konsumenckich wykorzystywane są szczególnie wrażliwe na wyładowania elektrostatyczne zaawansowane komponenty, wymagające odpowiedniego przechowywania i specjalistycznej obsługi na wszystkich etapach łańcucha dostaw. Firma Conrad może sprostać tym potrzebom, zapewniając niezawodność produktów i systemów końcowych, w których te komponenty są stosowane.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2