reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© aydindurdu-dreamstime.com Biznes | 13 stycznia 2014

TME w nowej wersji Altium Designer 14

Transfer Multisort Elektronik nawiązało współpracę z Altium Ltd., producentem programu Altium Designer, który ułatwia projektowanie elektroniki dzięki dostępowi do bazy dostawców komponentów elektronicznych.

W związku z pojawieniem się firmy Transfer Multisort Elektronik w bazie dostawców Altium Designer użytkownicy programu zyskali bezpośredni dostęp do informacji o komponentach z oferty TME, ich parametrach, linków do dokumentacji, aktualnych cen i stanów magazynowych już w środowisku projektowym. Niezbędne informacje dotyczące wybranych komponentów lub linii produktowych mogą zostać pobrane zarówno z poziomu biblioteki, jak i w trakcie tworzenia lub generowania ukończonego projektu, co znaczenie ułatwia proces projektowania. Dzięki temu możliwe jest oszacowanie kosztów projektu na podstawie danych przetwarzanych w czasie rzeczywistym, zaplanowanie procesu produkcji w oparciu o dostępność produktów i planowany termin dostawy.

---
© Transfer Multisort Elektronik, istniejący od 1990 roku, jest obecnie jednym z największych europejskich dostawców komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Firma zatrudnia prawie 300 osób w centrali w Polsce i spółkach zależnych w innych krajach. TME oferuje ponad 115 000 komponentów elektronicznych od znanych, światowych producentów, które dystrybuuje do 96 krajów świata.


Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1