reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 13 maja 2009

TTI podpisał umowę z Epcos na teren Europy

TTI, Inc. podpisał z Epcos umowę franszyzową, obejmującą region Europy oraz Ameryki Półnonej.
W efekcie, TTI będzie w stanie obecnie zaoferować klientom w Europie oraz Ameryce Północnej szersze spektrum produktów Epcos.

Glyn Dennehy, Senior Vice President & General Manager na Europę w TTI skomentował zawarcie transakcji: ‘Produkty, które zostały wprowadzone na rynek krócej niż trzy lata temu, stanowią około 40% sprzedaży Epcos. Z tego też względu, nowa umowa franszyzowa z Epcos doskonale wpisuje się w naszą politykę kreowania popytu na drodze implementacji nowych części do nowatorskich aplikacji. Epcos jest dobrze rozpoznawalną marką, kojarzoną z wysoką jakością i technologicznymi innowacjami. Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż będziemy w stanie zaoferować szeroki zakres komponentów Epcos naszym klientom w Ameryce Północnej i Europie.’

Organizacja Epcos wyróżnia trzy zasadnicze segmenty biznesowe: Kondensatory i Induktory, Komponenty Ceramiczne oraz SAW Components. Firma skupia się na szybko rosnących, technologicznie wymagających rynkach, w szczególności w sferze technologii informacyjnych oraz komunikacyjnych, elektronice samochodowej, przemysłowej i konsumenckiej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1