reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 07 maja 2013

Wodoodporne głośniki

Nowe głośniki od Knowles cechują się wysoką wytrzymałością i możliwością pracy w najtrudniejszych warunkach, między innymi dzięki obudowie klasy IPx8. Ich moc wynosić ma około 1 W.
Firma Knowles Sound Solutions zaprezentowała swoje najnowsze głośniki Cobra, które cechuje wysoka wytrzymałość i możliwość pracy w bardzo trudnych warunkach. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu obudowy w klasie IPx8, a także specjalnej membrany krzemowej.

Jednakże to nie jedyne zalety omawianego komponentu. Warto również podkreślić, że oprócz wysokiej żywotności wynikającej ze wspomnianej wytrzymałości, głośniki te cechuje wysoka efektywność, a także wydajność przy generowaniu 'bassów'. Jak zapewnia producent, niskie tony mają być odtwarzane w wysokiej jakości.

Impedancja tego głośnika to 6 Ω. Przy napięciu 2,45 V, maksymalna moc tego głośnika dojść może do 1 W. Odpowiadać to ma maksymalnemu natężeniu dźwięku do 94 dB. Jak na komponent zamknięty w wymiarach 11 na 15 mm jest to całkiem dobry wynik. Wysokość 2 mm sprawia, że głośnik ten może znaleźć swoje miejsce w nowoczesnych urządzeniach przenośnych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2