reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexander-podshivalov-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 21 grudnia 2012

Producent innowacyjnych rozwiązań w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologiczym

Firma NTI, powstała z połączenia firm Constans oraz TEMIDA, wprowadziła się kilka dni temu do Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego.
Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny zaczyna żyć. Podpisaliśmy umowy z dwiema firmami, które właśnie tutaj chcą rozwijać swoją innowacyjną działalność. Mam nadzieję, że nasi nowi lokatorzy szybko się u nas zadomowią. Dzięki nim wokół parku tworzy się prawdziwie kreatywny klimat, który z pewnością ściągnie do nas kolejnych najemców i inwestorów. Zainteresowanie jest spore! – mówi Monika Zając, dyrektor Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego. Drugim lokatorem będzie Cadelan – przedsiębiorstwo tworzące rozwiązania dla tuzów niemieckiej motoryzacji.

Evertiq.pl zainteresował się firmą NTI, która projektuje i produkuje urządzenia automatyki przemysłowej do zastosowań m.in. w branży górniczej, hutniczej czy farmaceutycznej. - Większość produkcji staramy się wykonywać sami – powiedział evertiq.pl Michał Ryński, prezes firmy NTI. - Mamy własny park maszynowy, więc montaż elektroniczny zostaje wewnątrz firmy.

Firma NTI pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami inżynieryjnymi i zapowiada intensywny rozwój – Korzystając z możliwości rozwoju, który gwarantuje nam obecność w sosnowieckim parku technologicznym chcemy się skupić na nowych technologiach oraz projektowaniu maszyn i urządzeń spełniających potrzeby naszych potencjalnych kontrahentów. Chcemy zaoferować swoje usługi dla rynku europejskiego – przyznają przedstawiciele firmy NTI.

---
Źródło: informacje własne/materiały prasowe Parku

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2