reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© deals-contracts/alphaspirit-dreamstime.com Wiązki | 19 grudnia 2012

Inter Groclin Auto prowadzi rozmowy z Kabel-Technik Polska w sprawie połączenia

Producent poszyć do foteli samochodowych, Inter Groclin Auto, prowadzi z właścicielami spółki Kabel-Technik Polska rozmowy w sprawie ewentualnego połączenia - podał Inter Groclin Auto w komunikacie.
- Obecnie trwa wstępny etap rozmów oraz prace nad ustaleniem harmonogramu i zakresu działań, które mają określić korzyści z planowanego połączenia i doprowadzić do realizacji transakcji – poinformował Inter Groclin Auto.

Dodano, że ze względu na wstępny charakter prowadzonych rozmów, zarząd spółki nie jest w stanie określić stopnia prawdopodobieństwa sfinalizowania negocjowanej transakcji. Nie wiadomo również w jakiej formie mogłoby nastąpić połączenie. - Jesteśmy na bardzo wstępnym etapie rozmów i możliwe są rożne formy połączenia. Rozmowy potrwają jeszcze zapewne kilka miesięcy - powiedział PAP Jerzy Pięta, rzecznik Inter Groclin Auto.

Firma Kabel-Technik-Polska specjalizuje się w produkcji i projektowaniu wiązek kablowych w małych, średnich i dużych seriach, wiązek i szaf sterowniczych. Jest dostawcą dla gałęzi przemysłu pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych), przemysłu samochodowego, telekomunikacyjnego, szynowego, maszynowego oraz energetyki wiatrowej.

---
Źródło: PAP

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2