reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dirk-ercken-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 grudnia 2012

Paczkomaty sposobem na sukces

Rafał Brzoska, twórca, główny akcjonariusz i prezes Integera.pl jest kandydatem na Przedsiębiorcę Roku 2012 w plebiscycie "Pulsu Biznesu" i Pracodawców RP.
Dziesięciu właścicieli firm będzie się ubiegało o tytuł Przedsiębiorcy Roku 2012 r. Rafał Brzoska, prezes Integer.pl SA, znalazł się wśród nich między innymi za imponujący podbój zagranicznych rynków. Paczkomaty InPost są obecne w wielu krajach, wśród nich można wymienić w Chile, Hiszpanię, Irlandię, Łotwę, Litwę i Australię.

Do końca 2012 r. Grupa Integer.pl planuje przeznaczyć od 40 do 80 mln PLN na rozwój usługi easyPack, a niemal pięcioletni projekt zagranicznej ekspansji wyceniany jest na około 300 mln EUR. Firma szacuje, że przychody z projektów zagranicznych osiągną w ciągu kilku najbliższych lat poziom 20-40 mln EUR rocznie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-2