reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© olgalis-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 17 grudnia 2012

AC na Politechnice

Firma AC SA, producent i dystrybutor samochodowych instalacji gazowych, rozwija współpracę badawczo-naukową z Politechniką Białostocką.
Spółka AC SA podpisała list intencyjny o strategicznym partnerstwie z Politechniką Białostocką. Podpisanie odbyło się 30 listopada bieżącego roku w siedzibie uczelni. Współpraca jest efektem zbieżnych celów obu partnerów – rozwijania wiedzy dotyczącej nowoczesnych technologii, wspierania innowacyjności i kreatywności. Obejmie ona obszar badawczo-rozwojowy i edukacyjny a skupia się przede wszystkim na podnoszeniu poziomu wiedzy elektrycznej i elektronicznej.

Studenci zyskają m.in. możliwość odbywania praktyk w spółce AC, czy wykonywania prac dyplomowych na zapotrzebowanie firmy. Wspólnie organizowane będą także szkolenia i specjalistyczne kursy. Szerokie są też możliwości współpracy badawczej, która ma dotyczyć m.in. rozwoju nowych technologii wykorzystywanych w branży automotive, jak również przedsięwzięć naukowo-badawczych prowadzonych w celu ich komercjalizacji i wdrażania.

---
Źródło: materiały prasowe firmy

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1