reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© anthony-bolan-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 14 grudnia 2012

Ostre cięcia w Motoroli

Jesienią tego roku przestało istnieć warszawskie biuro Motorola Mobility. W przyszłym roku firma zamierza zakończyć prawie całą działalność w Południowej Korei.
Jak podaje "Rzeczpospolita", pracę w warszawskim oddziale Motorola Mobility straciło kilkadziesiąt osób, ale jak dotąd nie udało się uzyskać informacji na temat przyczyn zamknięcia biura zajmującego się dystrybucją i wsparciem technicznym w Polsce.

W Polsce zwolniono kilkadziesiąt osób, w Południowej Korei – pracę straci nawet 500, jak poinformowała spółka w poniedziałkowym oświadczeniu. Ale to nie koniec. Firma przejęta w maju przez Google, zamierza zwolnić w sumie około 4 tys. osób, zamykane są lokalne strony internetowe firmy w Azji, Afryce i Europie, także w Polsce. Już około 3 tygodni temu, osoby, które chciały wejść na polską stronę Motorola Mobility, były witane następującym komunikatem:


© Motorola

Pojawiły się też informacje o planach sprzedaży działu Motorola Home, produkujacego dekodery telewizyjne.

---
Źródło: Rzeczpospolita

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2