reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© evertiq Przemysł elektroniczny | 11 grudnia 2012

Nowa hala w kompleksie Fideltronik

Do roku 2015 grupa Fideltronik ma osiągnąć obroty na poziomie 200 mln EUR. W realizacji planu pomoże nowo otwarta hala w Suchej Beskidzkiej.
We wrześniu 2012 zakończono budowę nowej hali, zlokalizowanej w kompleksie produkcyjnym Fideltronik w Suchej Beskidzkiej. Dwukondygnacyjna hala ma powierzchnię całkowitą 4.000m2 oraz powierzchnię użytkową 3.000m2. Obecnie w hali trwa już pilotażowa produkcja wybranych partii produktów.


© evertiq
Nowa hala w kompleksie produkcyjnym w Suchej Beskidzkiej ma powierzchnię 4.000 m.kw.
‘Budowa nowej hali została podyktowana potrzebą stworzenia dodatkowej zdolności produkcyjnej pod nowo pojawiające się projekty. W czwartym kwartale roku zaobserwowaliśmy duży napływ zapytań ze strony obecnych i nowych klientów, tak więc wydaje się, że nowa hala pojawia się w samą porę. Spodziewamy się, iż w najbliższych latach najszybciej rozwijającym się rynkiem będzie dla nas segment elektroniki przemysłowej’ mówi w rozmowie z evertiq Piotr Byrski, szef sprzedaży Fideltronik.

Hala została wyposażona w dwie linie produkcyjne, oparte o automaty do montażu powierzchniowego Siplace. Ich teoretyczna, maksymalna wydajność to około 50.000 c.p.h. każda, jednak zostały one skonfigurowane do mało i średnioseryjne produkcji.

© evertiq
W nowej hali stanęly dwie linie oparte o maszyny Siplace

Również w nadchodzących latach zakłady Fideltronik w Suchej Beskidzkiej będą się rozrastać. Firma zakupiła kolejną działkę, przylegającą do istniejących budynków, o powierzchni 5.000 m2 i planuje na niej wybudować dwukondygnacyjną halę o powierzchni 6.000 m2. Termin rozpoczęcia projektu nie został jeszcze ustalony; jest w trakcie ustalania założeń konstrukcyjnych, funkcjonalnych i analizy finansowej inwestycji.

Rok 2012 grupa Fideltronik zakończy sprzedażą na poziomie 140 mln EUR. Od 1.01.2013 nastąpi zmiana nazwy, z Fideltronik Imel na Fideltronik Poland.
/
/
/
/
/
/

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-2