reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© fotosonar-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 grudnia 2012

PP Elektronix inwestuje w maszyny

Tym razem firma z Lublina zamierza kupić urządzenie AOI ALeader ALD520 od firmy PB Technik.
W tej chwili maszyna jest już w firmie od około miesiąca i pracownicy testują urządzenie.

Właściciel firmy Piotr Policha mówi dla evertiq.pl, że decyzja jest już praktycznie podjęta – Maszyna sprawdza się doskonale – komentuje.

Firma będzie się starała dofinansowanie z funduszy regionalnych. Wniosek zostanie złożony jeszcze w grudniu, możliwy jest 70% zwrot kosztów.

- Wahałem się pomiędzy zakupem kolejnego automatu do montażu, a urządzeniem AOI – komentuje Piotr Policha – ale ostatecznie postawiłem na jakość. - Właściciel PP Elektronix dodaje też, że myśli o tym, jak przygotować firmę na czas, gdy kryzys wreszcie się skończy. Stąd właśnie inwestycje w park maszynowy oraz świeżo otrzymany certyfikat ISO – firma certyfikowała się w zeszłym tygodniu.

Piotr Policha planuje już kolejne zakupy, jeśli firma dostanie dofinansowanie. Tym razem chodzi o półautomatyczną drukarkę Uniprint GO3 lub FA23.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-1