reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© otnaydur-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 24 września 2012

Bumar Elektronika i Radiotechnika Marketing pomogą w budowie śmigłowca AW149

Spółka PZL-Świdnik poinformowała o powołaniu Polskiej Grupy Przemysłowej, związanej ze śmigłowcem AW149, która powstała we współpracy z 15 polskimi partnerami. Wśród nich znaleźli się Bumar Elektronika S.A. i Radiotechnika Marketing.
W ramach szerokiej i stale rozwijanej współpracy, członkowie Grupy Przemysłowej wniosą swój wkład poprzez dostarczanie systemów, usług i wsparcia w zakresie prac projektowych i rozwoju potencjalnej polskiej konfiguracji śmigłowca AW149.

Powołanie Polskiej Grupy Przemysłowej AW149 jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczenie krajowi najbardziej zaawansowanego polskiego rozwiązania, pozwalającego na spełnienie przyszłych wymagań Sił Zbrojnych. Dowodzi to także temu, jaką wiarę polski przemysł pokłada w możliwościach śmigłowca AW149 i generowanych przez niego korzyściach. Z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie Grupy, które wesprze wysiłki zmierzające do budowy bezpieczniejszej i bardziej zaawansowanej technologicznie Polski – mówi Nicola Bianco, Dyrektor Zarządzający PZL-Świdnik.

Z jednym śmigłowcem przeznaczonym do prób naziemnych oraz czterema prototypami lotnymi powstałymi do tej pory, prace nad AW149 są realizowane zgodnie z harmonogramem, a kwalifikacja planowana jest na połowę 2013 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1