reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ifm ecolink Przemysł elektroniczny | 21 września 2012

ifm ekolink ruszył z produkcją w Opolu

W połowie lipca rozpoczęła się seryjna produkcja w zakładzie ifm ecolink w Opolu. Dla działu produkcji wiązek elektrycznych niemiecki producent wybrał rozwiązania Schleuniger.
Koncern Ifm Electronic, w skład którego wchodzi opolska ifm econlink, to jeden ze światowych liderów w branży automatyki przemysłowej. Niemiecki producent, mający w swojej ofercie 7.844 produktów, w roku 2011 osiągnął obroty na poziomie 570 mln EUR.

Polski zakład produkcyjny koncernu został otwarty w Opolu w maju, a seryjna produkcja ruszyła w połowie lipca. Obecnie zakład zatrudnia około 200 osób, do końca roku zatrudnienie będzie stopniowo wzrastać, wraz z kontynuacją procesu transferu produkcji i wzrostem popytu na rynku.

Zakład w Opolu zainwestował w dwie linie produkcyjne oparte na automatach Schleuniger z serii PowerStrip. Pierwszy z nich został już dostarczony do zakładu w końcówce maja, zamówienie na drugi zostało złożone podczas ukończonych w ubiegłym tygodniu targów Energetab. Dostawa urządzenia będzie miała miejsce do końca września 2012.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1