reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PKC Przemysł elektroniczny | 14 września 2012

PKC Starachowice przegrywa przetarg z Leoni

PKC Group Poland przegrało przetarg na produkcję wiązek silnikowych z Leoni.
W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie związków zawodowych z przedstawicielami zarządu PKC. Omawiano sprawy bieżące i problemy występujące w firmie. Według przedstawicieli koncernu dalsze funkcjonowanie polskiego zakładu będzie zależało od planów produkcyjnych, a z tym nie jest najlepiej. Potwierdzono już, że część umów z pracownikami nie zostanie przedłużona, jak również to, że część pracowników skierowana zostanie do agencji pracy tymczasowej.

Jednym z powodów złej kondycji starachowickiej fabryki jest przegrana w przetargu na produkcję wiązek silnikowych do silników EUR6, z mającym swój zakład na Ukrainie Leoni. Pracownicy, którzy mieli zajmować się ich montażem zostaną oddelegowani do innych prac – poinformował związki zawodowe Dariusz Abram, który od 10 września br. jest nowym dyrektorem zakładu PKC Group Poland w Starachowicach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 14 2018 13:31 V9.2.8-2