reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© tamas-ambrits-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 września 2012

TechniSat rozpoczął współpracę z CYFRĄ+

TechniSat, europejski producent elektroniki użytkowej, który w Polsce posiada zakład w Siemianicach, nawiązał współpracę z CYFRA+ i uruchomił sprzedaż własnej produkcji dekodera DiGYBOXX HD C+, nowego satelitarnego odbiornika HDTV.
Dekoder DiGYBOXX HD C+ oprócz obsługi pełnego pakietu kanałów CYFRA+, umożliwia także odbiór programów z oferty platform cyfrowych: Cyfrowy Polsat, n smart HD, telewizja na kartę, MTV Unlimited.

DIGYBOXX HD C+ marki TechniSat to pierwszy dekoder tego producenta w pełni zaakceptowany przez CYFRA+. Dekodery niedawno zjechały z linii produkcyjnej i już od sierpnia 2012 są w sprzedaży.

DiGYBOXX HD C+ posiada czytelny, 4-cyfrowy wyświetlacz LED. Unikatowa konstrukcja oraz kompaktowy design tego dekodera pozwoliły znacząco zmniejszyć jego rozmiary do zaledwie: 28 x 3,7 x 13,5 cm (SzxWxG). Osoby zainteresowane nowinkami technologicznymi zainteresuje złącze Ethernet, które umożliwia podłączenie dekodera do sieci domowej. DiGYBOXX HD C+ jako jedyny odbiornik dla CYFRY+ jest wyposażony w niezwykle przydatną funkcję SAT SCR, która umożliwia szeregowe podłączenie kilku dekoderów satelitarnych, przy pomocy jednego kabla i niezależny odbiór różnych kanałów przez każdy z odbiorników. Jest to możliwe dzięki transmisji aktualnie oglądanego programu na odpowiedniej częstotliwości użytkownika.

---
TechniSat Digital Sp. z o. o. to producent urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii cyfrowej, zatrudniający w Siemianicach ponad 800 osób (stan na koniec 2011 r.).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 10 2018 12:38 V9.0.1-1