reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© LG Mława Przemysł elektroniczny | 25 kwietnia 2012

Ambasador Korei Południowej z wizytą w LGE i Dong Yang Electronics

Nowy ambasador Republiki Korei Południowej, Young-sun Paek w towarzystwie radcy ambasady Dong-seok Kwon odwiedził w ubiegłym tygodniu LG Electronics i Dong Yang Electronics w Mławie.
18 kwietnia, w kilka dni po złożeniu listów uwierzytelniających, nowy ambasador Republiki Korei Południowej zwiedził zakłady LG Electronics oraz Dong Yang Electronics w Mławie.

Young-sun Paek spotkał się z kierownictwami obu zakładów, a także z władzami samorządowymi – starostą Włodzimierzem Wojnarowskim oraz burmistrzem Sławomirem Kowalewskim.

'Ambasador wypowiedział się zdecydowanie na rzecz dalszego rozwoju stosunków gospodarczych pomiędzy Polską a Republiką Korei Południowej. W rozmowach poruszono kluczowe problemy LG odnoszące się się do Umowy Ramowej z Ministerstwem Gospodarki z 2005 r. Mławscy samorządowcy podkreślali kluczową rolę  LG Electronics dla miasta, powiatu i regionu oraz wyrazili  wolę wspierania zakładu w toczących się w dalszym ciągu rozmowach z rządem', informuje Tygodnik Ciechanowski.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2