reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Edhar Yralaits / Dreamstime Przemysł elektroniczny | 13 kwietnia 2012

LG Mława dotrzymuje słowa

LG Mława wywiązuje się z zobowiązań dotyczących zatrudnienia i utrzymuje więcej załogi, niż wskazywałby obecny poziom produkcji.
LG Mława ma już 13 lat. Przy tej okazji Gazeta Mławska opublikowała krótką notkę, w której czytamy słowa prezesa firmy, Young Lee: ‘W zakładzie obecnie zatrudnionych jest około 2500 pracowników. Kryzys spowodował, iż zmniejszyła się liczba zamówień, a co za tym idzie i wielkość produkcji. W tej chwili pracujemy na poziomie 60 procent naszych możliwości, czyli powinniśmy zatrudniać nie więcej niż 1700 pracowników’

Słowa te nawiązują do zobowiązań koreańskiego koncernu, dotyczących poziomu zatrudnienia, zaciągniętych w zamian za ulgi inwestycyjne. Niedawno mówił o tym na łamach Tygodnika Ciechanowskiego Daniel Kortlan, dyrektor ds. korporacyjnych w LG Mława: ‘Do końca 2011 roku wypełniliśmy z naszej strony warunki umowy z rządem ustalając stan załogi na 2.560 pracowników. Ten poziom zatrudnienia musimy utrzymać jeszcze przez pięć lat, co w obecnej sytuacji rynkowej może spowodować utratę konkurencyjności’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 12:38 V9.2.10-1