evertiq.pl
Darmowy newsletter (więcej)


© Wamtechnik

Wamtechnik wynajmuje 4 tys. m2 w Techniczna Industrial Park

W związku z planowaną zmianą siedziby firmy, Zarząd Spółki Wamtechnik podpisał umowę najmu blisko 4 tys. m2 powierzchni w kompleksie Techniczna Industrial Park w Piasecznie.

styczeń 25 2012, 7:40 AM
Wamtechnik podpisał umowę wynajmu 4 tys. m2 powierzchni, z czego 2,85 tys. m2 stanowi powierzchnia produkcyjno-magazynowa, a 1,16 tys. m2 - biurowa.

Według najnowszych informacji całkowite przeniesienie biura, produkcji oraz magazynów nastąpi na początku marca bieżącego roku. Wynajmowana powierzchnia w Techniczna Industrial Park jest prawie dwukrotnie większa niż aktualna, co znacznie wpłynie na efektywność obsługi klientów oraz poprawę warunków pracy.

---
Firma Wamtechnik to globalny dostawca źródeł zasilania, na rynku istnieje od 1992 roku. Firma specjalizuje się w produkcji pakietów bateryjnych i akumulatorów do aplikacji przemysłowych i jest dystrybutorem tak znanych na świecie marek jak Panasonic Industrial, Saft Batteries Francja, Kyocera, Cadex Kanada czy SSB Batteries GmbH.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.

blog comments powered by Disqus
reklama
reklama
Najnowsze wiadomości
1 2 3 4
Build: februari 21 2012 16:28, Web 2, #463 admin