reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 09 września 2008

ELZAB wzmacnia swoją pozycję rynkową

Lider rynku kas fiskalnych łączy się z Exoringo oraz UPOS System.
ELZAB jest jednym z liderów produkcji kas fiskalnych w Polsce. Exorigo Sp. z o.o. jest dostawcą kompletnych rozwiązań informatycznych dla firm z sektora handlowego i dystrybucyjnego. Również UPOS System Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i obsłudze systemów informatycznych dla firm sektora handlu detalicznego. Głównym celem fuzji jest połączenie kompetencji i doświadczeń trzech podmiotów oraz poszerzenie rynku odbiorców. Według Zarządu Spółki, integracja kapitałowa umożliwi ponadto uzyskanie efektu synergii związanego ze wspólną działalnością produkcyjną i rozwojową.

Fuzja będzie realizowana w dwóch etapach. W pierwszym Exorigo przejmie akcje ELZAB należące do BBI Capital NFI, w zamian za udziały w Exorigo. W drugim, nastąpi podniesienie kapitału zakładowego ELZAB poprzez emisję akcji, które obejmą właściciele Exorigo i UPOS wnosząc w zamian posiadane udziały w spółkach Exorigo i UPOS do ELZAB.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
August 24 2017 08:26 V8.6.1-1