reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Microchip Przemysł elektroniczny | 30 maja 2011

Microchip przejął Millenium Microtech

Microchip Technology, dostawca mikrokontrolerów, rozwiązań analogowych i Flash-IP nabył Millennium Microtech Thailand, za nieujawnioną sumę.
Millennium Microtech prowadzi fabryki pakowania i testowania układów scalonych w pobliżu Bangkoku i Szanghaju. Transakcja jest zgodna ze strategią rozwoju Microchip Technology. Firma ma zakład montażowy w Tajlandii, jednak jego moc produkcyjna jest zbyt mała by obsłużyć klientów. Zamiast inwestować w nowy obiekt w regionie, koncern postanowił przejąć już istniejące na rynku Millenium Microtech.

W pierwszym kwartale 2011 r. obroty Microchip sięgnęły 380 mln USD, o 3.3% więcej w porównaniu do kwartału poprzedniego i aż 36.7% więcej wobec analogicznego kwartału w roku 2010. Zysk firmy stanowił 130,6 mln USD.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2