reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Zelmer Przemysł elektroniczny | 30 maja 2011

Zelmer sprzedaje dawne zakłady w Rzeszowie za 34.5 mln zł

Zelmer S.A. zawarł przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Rzeszowie przy ul. Hoffmanowej 19, na której zlokalizowane są budynki i budowle stanowiące własność firmy.
Rzeczona umowa została zawarta pomiędzy Zelmerem a lokalnym inwestorem zajmującym się działalnością deweloperską. Wartość umowy opiewa na kwotę netto 34.5 mln zł. Łączna powierzchnia wszystkich nieruchomości objętych umową wynosi 9 ha 8434 m2. Ostatnia część nieruchomości (których sprzedaż będzie prowadzona w ratach) ma zostać sprzedana do końca 2014 r., czytamy w komunikacie spółki.

Zawarcie umowy jest wynikiem podjętych przez Grupę Zelmer działań w zakresie realizacji strategii rozwoju i jest zasadne ze względu na finalizację projektu budowy nowej fabryki zlokalizowanej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO – PARK Mielec w Rogoźnicy (SEE) i ograniczanie, a docelowo zaprzestanie produkcji dotychczas realizowanej przy ul. Hoffmanowej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-1