reklama
reklama
reklama
reklama
© Philips Przemysł elektroniczny | 26 maja 2011

20-lecie Philips Lighting Poland

Od 1991 r. Philips Lighting Poland zainwestował około 450 mln EUR. Wczoraj firma obchodziła 20-lecie swojej działalności.
Z okazji jubileuszu firma zaprosiła do Piły specjalnych gości: grupę klientów Philips Lighting z Polski oraz krajów Europy środkowowschodniej, przedstawicieli władz Philips z centrali w Holandii, dziennikarzy z mediów lokalnych i ogólnopolskich, a także osoby związane z prywatyzacją Polam Piła.

- Przygotowaliśmy program, który jest nie tylko podsumowaniem dwudziestu minionych lat, lecz także pozwoli przedstawić dzisiejsze oblicze naszej firmy: doświadczonego partnera, oferującego nowoczesne i oszczędne rozwiązania oświetleniowe dla konsumentów i klientów: władz miast, architektów, zarządców budynków użyteczności publicznej - mówi Edmund Lewiński, prezes Philips Lighting Poland.

Philips Lighting Poland zatrudnia w Pile ponad 4.6 tys. pracowników. Na przełomie ostatnich dwudziestu lat stan zatrudnienia zwiększył się o 1/3 i odnotowano 18-krotny wzrost sprzedaży.

- Początkowy okres inwestycji Philipsa w Pile upłynął na poznawaniu know-how, jakie mogliśmy zdobyć, będąc częścią największej firmy oświetleniowej świata. Obecnie to pracownicy z Piły jeżdżą po całym świecie, aby inne jednostki Philips mogły korzystać z naszej wiedzy i doświadczenia – dodaje prezes.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1