reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Melex Przemysł elektroniczny | 23 maja 2011

Daszek z bateriami słonecznymi

Melex A&D Tyszkiewicz Sp. J. z Mielca nawiązał współpracę z firmą Sateksolar Yenilenebilir z Turcji odnośnie zastosowania daszków słonecznych firmy Solar Drive z Vedbaek, z Danii w pojazdach elektrycznych.
Już niedługo do oferty zostanie wprowadzone niniejsze rozwiązanie techniczne, które stanowi alternatywne źródło energii.

Baterie słoneczne na daszku dostarczają bezpośrednio energię do baterii trakcyjnych pojazdu zarówno w trakcie jazdy jak i postoju, kiedy tylko świeci słońce. Inteligentny układ elektroniczny zabezpiecza przeładowanie w przypadku, kiedy pojazd bardzo długo stoi w słońcu. Daszek jest bardzo łatwy w montażu na pojeździe i nie wymaga skomplikowanych działań czy dużego wysiłku by utrzymać go w czystości.

Przeprowadzone testy wskazują na uzyskanie przez pojazd zasięgu większego o 10-15%. Zastosowanie daszka słonecznego pozwala na wydłużony czas działania baterii trakcyjnych, zapewnia zwiększony zasięg jazdy, redukuje koszty, jest łatwy w montażu i utrzymaniu, co zapewnia satysfakcję klienta.

Źródło: Melex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1