reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 30 grudnia 2008

PartnerTech sprzedaje oddział w Wielkiej Brytanii

Szwedzki PartnerTech podpisał umowę o sprzedaży swojego zakładu w Poole w Wielkiej Brytanii. Niedawno PartnerTech sprzedał również swój zakład w Gdyni.
Zakład w Poole, specjalizujący się w montażu elektronicznym i obsłudze lokalnych klientów, przynosił grupie około 3% przychodu. Przyczyną sprzedaży jest nie tylko fakt generowania przez zakład straty, lecz także brak strategicznego znaczenia dla Grupy PartnerTech. Sprzedaż jest więc zgodna ze strategią PartnerTech uproszczenia struktury biznesu, a w efekcie uczynienia jej bardziej efektywną kosztowo.

Stroną kupującą jest dotychczasowy management firmy. Umowa czeka też na zatwierdzenie Walnego Zgromadzenia, które ma mieć miejsce jeszcze w styczniu 2009.
Transakcja, której sfinalizowanie spodziewane jest w I kwartale 2009, nie będzie miała znaczącego wpływu na przychody czy wyniki finansowe PartnerTech.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-1