reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Apple Przemysł elektroniczny | 18 maja 2011

Apple najcenniejszą marką na świecie

Firmy z sektora nowych technologii zdominowały ranking najcenniejszych marek świata BrandZ Top 100, opracowany przez firmę Millward Brown. W tym roku po raz pierwszy od czterech lat na szczycie listy nie znalazło się Google, a amerykański koncern Apple.
Marka Apple została wyceniona na 153.3 mld USD, a skok wartości w porównaniu do roku ubiegłego wynosi aż 84%. W porównaniu z danymi z roku 2006, kiedy pojawił się pierwszy ranking BrandZ Top 100, Apple zwiększyło wartość swojej marki aż o 859%.

- Apple zawdzięcza wzrost wartości swojej marki wizjonerskiemu przywództwu firmy i innowacyjnym produktom, które nieustannie odpowiadają na potrzeby konsumentów. Apple odniósł sukcesy dzięki kolejnym wcieleniom swoich dotychczasowych produktów, powołaniu do życia kategorii tabletów oraz rozszerzonej strategii, w ramach której marka chce odnieść potrójny sukces dzięki połączeniu technologii cloud computing, oprogramowania oraz perfekcyjnie zaprojektowanych urządzeń - skomentował zmianę na miejscu lidera Peter Walshe, Global Brands Director w firmie Millward Brown.

Źródło: Computerworld

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2