reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wrocławski Park technologiczny, siedziba Tespol Przemysł elektroniczny | 18 maja 2011

Tespol Sp. z o.o. obchodzi 20 – lecie działalności

W czerwcu tego roku mija 20 rocznica działalności firmy Tespol Sp. z .o.o. –jedynego autoryzowanego przedstawicielstwa i serwisu firmy Tektronix w Polsce.
Firma Tespol jest również jedynym autoryzowanym dystrybutorem i serwisem firmy Rohde&Schwarz, a także firmy Fluke i Pendulum.

Od samego początku działalność firmy związana była z aparaturą kontrolno – pomiarową. Od 1991 roku firma Tespol świadczyła usługi serwisowe, a następnie działalność rozszerzona została o dystrybucję przyrządów
pomiarowych. W roku 2003 firma została przedstawicielem całego portfolio firmy Tektronix i zaopatruje rynek między innymi w około 70% dostarczanych w Polsce oscyloskopów. Ponadto Tespol dostarcza i integruje systemy radiokomunikacyjne dla Marynarki Wojennej, a także świadczy usługi utrzymania i serwisu sieci nadajników radiowych i telewizyjnych firmy Rohde&Schwarz. W roku 2008 Tespol rozpoczął dystrybucję multimetrów Fluke. Firma zajmuje się również przyrządami Pendulum, będącej producentem częstościomierzy oraz wzorców czasu i częstotliwości.

W przeciągu 20 lat firma przeszła dynamiczny rozwój. Obecnie posiada siedzibę we Wrocławiu, biuro handlowe w Warszawie oraz wdrożone systemy zarządzania jakością ISO9001:2009 oraz AQAP2120:2009. W związku ze współpracą z sektorem wojskowym Tespol posiada kancelarię tajną i koncesję na obrót towarami o zastosowaniu militarnym. Jej rzetelność potwierdza przyznanie „Gazeli Biznesu”, co poświadczone zostało wynikami w zeszłym, rekordowym dla firmy roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2