reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Marantz Przemysł elektroniczny | 17 maja 2011

Wykup menedżerski Marantz Business Electronics

Marantz Business Electronics w wyniku wykupu menedżerskiego zostało oddzielone od spółki dominującej D&M Europe BV.
Oddział Marantz PCBA, odpowiedzialny za zaawansowany sprzęt AOI i SPI, będzie funkcjonował nadal pod nazwą MEK Europe BV. Działanie to ma zapewnić większe skupienie się na automatach do kontroli używanych w procesie montażu elektronicznego, większe wsparcie klientów i szybki rozwój poprzez innowacje na ciągle zmieniającym się rynku.

MEK, nowa nazwa firmy, jest skrótem od 'Marantz Electronics Kabushiki Kaisha', co w przełożeniu na język angielski oznacza 'Marantz Electronics Ltd.'. Wydzielenie oddziału PCBA od D&M Europe jest podobnym krokiem jaki poczyniono w roku 1997, kiedy to wydzielono z Marantz AV - MEK Japan.

MEK Europe będzie nadal korzystać z nazw handlowych iSpector i PowerSpector, w związku z odniesionym światowym sukcesem tych produktów AOI. Siedziba firmy została przeniesiona w pobliże centrum Eindhoven.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-2