reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Marantz Przemysł elektroniczny | 17 maja 2011

Wykup menedżerski Marantz Business Electronics

Marantz Business Electronics w wyniku wykupu menedżerskiego zostało oddzielone od spółki dominującej D&M Europe BV.
Oddział Marantz PCBA, odpowiedzialny za zaawansowany sprzęt AOI i SPI, będzie funkcjonował nadal pod nazwą MEK Europe BV. Działanie to ma zapewnić większe skupienie się na automatach do kontroli używanych w procesie montażu elektronicznego, większe wsparcie klientów i szybki rozwój poprzez innowacje na ciągle zmieniającym się rynku.

MEK, nowa nazwa firmy, jest skrótem od 'Marantz Electronics Kabushiki Kaisha', co w przełożeniu na język angielski oznacza 'Marantz Electronics Ltd.'. Wydzielenie oddziału PCBA od D&M Europe jest podobnym krokiem jaki poczyniono w roku 1997, kiedy to wydzielono z Marantz AV - MEK Japan.

MEK Europe będzie nadal korzystać z nazw handlowych iSpector i PowerSpector, w związku z odniesionym światowym sukcesem tych produktów AOI. Siedziba firmy została przeniesiona w pobliże centrum Eindhoven.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1