reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 11 maja 2011

X Krajowa Konferencja Elektroniki w Darłówku

Po dziewięciu udanych, nadmorskich spotkaniach Elektroników podejmujemy przygotowania do Dziesiątej Krajowej Konferencji Elektroniki. Dziesiąta KKE odbędzie się w dniach 05.06 – 09.06.2011 roku w Darłówku Wschodnim.
Ze względu na rosnącą liczbę komunikatów prezentowanych na Konferencji, wydłużono czas trwania Konferencji do 5 dni. W 2011 r. przypada jubileusz 50–lecia Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej.

Organizatorzy mają nadzieję na liczny udział naukowców i inżynierów reprezentujących różne typy instytucji zajmujących się elektroniką. 'Szczególnie gorąco zapraszamy młodych Elektroników, dla których przewidujemy wyróżnienie najlepszych prac w konkursie „Młodzi pracownicy nauki”. Zapraszamy do udziału i prezentacji swoich ofert inżynierów elektroników i firmy elektroniczne', czytamy w komunikacie Komitetu Organizacyjnego, PTETIS, Politechniki Koszalińskiej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1