reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Daewoo Electronics Przemysł elektroniczny | 06 maja 2011

513 mln USD za Daewoo Electronics?

Uzgodnione przejęcie Daewoo Electronics z Korei Południowej przez Entekhab Industrial Group z Iranu za 513 mln USD wydaje się być zagrożone w związku z tym, że kupujący nie zdąży z zamknięciem transakcji w już i tak przedłużonym terminie, powiedzieli akcjonariusze Daewoo Electronics we wtorek.
Urzędnik Woori Bank, który reprezentuje akcjonariuszy Daewoo Electronics, zapowiedział, że transakcja powinna zostać sfinalizowana do końca maja. Odmówił jednak komentarza w sprawie prowadzenia ewentualnych rozmów z innym inwestorem, w przypadku gdyby przejęcie przez Entekhab nie doszło do skutku.

Irański producent został wybrany na preferowanego oferenta w sprawie zakupu Daewoo Electronics w ubiegłym roku, pokonując szwedzkiego rywala firmę Electrolux. Jednak w wyniku niedogadania ostatecznych warunków transakcji, już kilkakrotnie opóźniano przejęcie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2