reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 31 marca 2011

EBV Elektronik dystrybutorem Micron

EBV Elektronik, specjalista w dystrybucji półprzewodników na obszarze EMEA podpisał umowę dystrybucyjną z Micron Technology, w celu rozpowszechnienia sprzedaży produktów pamięci Micron na rynku europejskim.
- Dodanie zdywersyfikowanego portfela produktów DRAM firmy Micron pasuje bardzo dobrze do naszego profilu działalności. Szerokie portfolio firmy Micron w połączeniu z wiedzą techniczną, usługami handlowymi i logistyką EBV, pozwolą nam zapewnić klientom szeroki wybór rozwiązań i usług - powiedział Klaus Schlund, dyrektor marketingu technicznego w EBV Elektronik w Poing, Niemcy.

Dzięki tej umowie spółki będą miały okazję do promocji i zwiększenia udziału firmy Micron w głównych krajach europejskich, tj.: Austria, Bułgaria, Czechy, Irlandia, Niemcy, Węgry, Polska, Rumunia, Słowenia, Słowacja, Szwajcaria i Wielka Brytania .

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 04 2017 21:30 V8.9.2-2