reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renesas Przemysł elektroniczny | 31 marca 2011

Renesas sprzedaje zakład w Kaliforni do Telefunken

Renesas Electronics America Inc zamierza sprzedać zakład produkujący płytki półprzewodnikowe w Roseville, w Kaliforni do Telefunken Semiconductors International LLC. Wartość transakcji szacuje się na 53 mln USD, a jej zamknięcie planowane jest na 2 maja 2011 r.
Telefunken Semiconductors International zamierza wykorzystać 200 mm, osmiocalową linię w fabryce Roseville do produkcji analogowego/mieszanego sygnału, produktów HV i produktów dla swoich strategicznych partnerów.

Telefunken Semiconductors International planuje zawarcie także umowy z Renesas Electronics, w ramach której, Telefunken Semiconductors International skoncentruje się na obecnych klientach Renesas Electronics, pozostawiając na tym samym poziomie wielkość i jakość produkcji w zakładzie w Roseville.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-2