reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 05 września 2008

Kimball kontynuuje restrukturyzację

Lider sektora EMS, Kimball, kontynuuje restrukturyzację swoich operacji w Europie. Jak informowaliśmy wcześniej, Kimball przenosi swoją działalność do Competence Centre w Poznaniu
Kimball potwierdził zamknięcie irlandzkiej fabryki 10 kwietnia 2008. Martin Vaught, dyrektor Public Relations w Kimball, powiedział evertiq, iż transfer wiedzy i operacji z Irlandii do Polski zakończy się w ciągu 10 tygodni.

Dodatkowo, poinformowano nas, iż transfer z walijskiej fabryki Kimball jest zaplanowany na najbliższe dwa lata i ma zostać zakończony w październiku 2010. Pan Vaught stwierdził, iż stopniowy transfer jest konieczny ze względu na przekazywanie kwalifikacji niezbędnych do certyfikacji na rynek medyczny, jak również czas niezbędny do końcowego przygotowania nowo wybudowanej fabryki w Poznaniu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-2