reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Essemtec Przemysł elektroniczny | 30 marca 2011

Essemtec powołał oddział w Polsce

Essemtec, szwajcarski producent sprzętu SMT, wzmacnia swoją obecność w Europie Wschodniej, powołując do życia oddział w Warszawie. Oddział działa od lutego 2011, a jego pracami kieruje Mirosław Borkowski.
Realizując swoją strategię rozwoju w kolejnych regionach Europy, Essemtec powołał do życia oddział w Warszawie. Celem tego kroku jest polepszenie relacji z klientami i rozwinięcie sprzedaży w Wschodniej Europie. Dyrektorem Zarządzającym oraz Dyrektorem ds. Sprzedaży został Miroslaw Borkowski, poprzednio pracujący dla polskiego dystrybutora Essemtec, firmy PB Technik.

PB Technik będzie bez zmian kontynuował sprzedaż produktów Essemtec, Essemtec Poland skupi się natomiast na sprzęcie przeznaczonym dla realizacji większych partii wyrobów, o większych zdolnościach produkcyjnych. Essemtec Poland zaoferuje całościowe rozwiązania dla produkcji SMT: sitodrukarki, dozowniki, automaty montażowe, piece rozpływowe, systemy magazynowe, przenośniki oraz software, zapewniając oszczędności czasu i środków swoim klientom.

Essemtec Poland przedstawi na targach Automaticon maszynę P&P FLX2011-V.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2