reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Apator Przemysł elektroniczny | 25 marca 2011

Apator kupił działkę obok Sharp

Apator poinformował o zakupie działki w podstrefie Ostaszewo Pomorskiej SSE. To krok na drodze do budowy nowego zakładu.
9 marca 2011 Apator SA nabył nieruchomość od Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o. o. z siedzibą w Sopocie (PSSE) o powierzchni 5.1 ha za cenę 3.142 tys. zł netto. Nieruchomość znajduje się na terenie PSSE w Ostaszewie.

Umowa zawiera zapisy, iż PSSE sp. z o. o. zobowiązała do złożenia oferty wykonania prawa odkupu ww. nieruchomości w przypadku, gdy sprzedaż przez Apator SA prawa wieczystego użytkowania gruntów wraz z prawem własności budynków i budowli położonych w Toruniu (obecna siedziba), okaże się niemożliwa. Ponadto, Strefa ma prawo odkupu ww. nieruchomości w przypadku gdy do dnia rozpoczęcia przez Apator SA przedmiotowej działalności nie minie więcej niż 5 lat.

Spółka Apator SA uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze PSSE 28 grudnia 2010 roku. Według wcześniejszych doniesień, spółka chce przenieść produkcję do nowej siedziby na przełomie lat 2011/2012

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 16 2017 14:56 V8.8.6-2