reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Nokia Przemysł elektroniczny | 22 marca 2011

Nokia widzi zakłócenia w dostawach komponentów

Nokia przewiduje pojawienie się zakłóceń w oddziale Devices & Services w dostarczeniu wielu produktów ze względu na braki odpowiednich komponentów i surowców pochodzących z Japonii. Pomimo to, fiński koncern nie zakłada istotnego wpływu sytuacji na wyniki finansowe firmy w 1Q/2011.
"Przede wszystkim, nasze myśli są z tymi, których bezpośrednio dotknęła katastrofa w Japonii. Intensywnie pracujemy nad wspieraniem naszych pracowników, ich rodzin, jak również angażujemy się w pomoc japońskiego Czerwonego Krzyża. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi dostawcami”, powiedział Nniklas Savander, wiceprezes wykonawczy Nokii.

W celu złagodzenia zakłóceń w dostawach, Nokia stara się wykorzystywać alternatywne źródła komponentów i procesów produkcyjnych. Fiński koncern upatruje możliwość utrzymania własnych mocy produkcyjnych we współpracy z dostawcami spoza Japonii.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 16 2017 14:56 V8.8.6-1