reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Ente Przemysł elektroniczny | 18 marca 2011

Technologia produkcji urządzeń do bezpiecznej transmisji radiowej

Gliwicki producent Ente, we współpracy z Politechniką Śląską realizuje projekt celowy z obszaru obronności i bezpieczeństwa państwa pt. „Opracowanie technologii oraz uruchomienie produkcji urządzeń do bezpiecznej transmisji radiowej” w okresie od 22 grudnia 2010 r. do 30 kwietnia 2013 r.
Celem projektu jest opracowanie kompleksowego procesu produkcji urządzeń stacji bazowych i klienckich do bezpiecznej transmisji radiowej w technologii WiMax. Urządzenia wsparte będą oprogramowaniem zarządczym i diagnostycznym umożliwiającym ocenę i kontrolę poprawności działania urządzeń i przesyłanych treści. Projekt zakłada wykonanie urządzeń radiowych odpornych na zakłócenia. Dodatkowo w ramach projektu zostaną zaimplementowane algorytmy zapewniające bezpieczną, szyfrowaną transmisję danych pomiędzy stacją bazową a terminalami systemu.

Projekt współfinansowany jest ze środków na naukę w latach 2010-2011 jako projekt celowy.

Źródło: Ente

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-1