reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Futase Przemysł elektroniczny | 21 marca 2011

Konstrukcja smartfona Samsung Galaxy S 4G

Samsung Galaxy S 4G to rozwojowa wersja smartfonu Samsung Galaxy S Vibrant. Zmiany w stosunku do poprzednika to przede wszystkim kamera przednia VGA oraz nowsza wersja system operacyjnego Android.
Samsung Galaxy S 4G to rozwojowa wersja smartfonu Samsung Galaxy S Vibrant. Zmiany w stosunku do poprzednika to przede wszystkim kamera przednia VGA oraz nowsza wersja system operacyjnego Android. Jak kilka innych modeli Samsung’a, smartfon ten wyposażony jest również w 5.0 mpx kamerę tylną oraz wyświetlacz super AMOLED. Pozostałe istotne elementy urządzenia to:
• Omawiany model został wyposażony w pamięć 4GB typu DDR2 SDRAM, produkowaną przez Samsung.
• Również procesor aplikacji to komponent produkcji samego Samsunga: N34FW03 1GHz Intrinsity
• Moduł zasilania MAX8987 został opracowany przez Maxima.
• Zarządzanie funkcjami Bluetooth oraz tumera radiowego odbywa się za pomocą Broadcom BCM4329 802.11, popularnej kostki, używanej między innymi w Motorola Atrix i kilku innych smart fonach.
• W urządzeniu znalazły się też dwa produkty ST Ericsson: chip GPS o oznaczeniu GNS7560, jak również modem HSPA+ 21 Mbps o nazwie THOR 5730
• W urządzeniu zostały również zamontowane akcelerometr produkcji Bosch Sensortech oraz kontroler ekranu dotykowego Atmel MXT224

Źródło: na podstawie chipworks.com

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-2