reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Electrolux Przemysł elektroniczny | 18 marca 2011

Electrolux szykuje nową inwestycję w Wałbrzyskiej SSE

Komisja Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej pozytywnie rozpatrzyła ofertę złożoną przez Electrolux Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, na uzyskanie zezwolenia na prowadzenie działalności na terenie Podstrefy Świdnica. Koncern będzie uprawniony do skorzystania z pomocy publicznej.
Zarządzający Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „INVEST - PARK" poinformował o zakończeniu przez komisję spraw rokowań wyznaczonych na dzień 14 marca 2011 r. Miały one na celu wyłonienie przedsiębiorcy, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie WSSE „INVEST - PARK" uprawniające do korzystania z pomocy publicznej. Na rokowania została złożona jedna oferta przez Electrolux Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

Electrolux posiada w Polsce cztery nowoczesne fabryki - w Siewierzu, Żarowie, Oławie i Świdnicy. Firma otworzyła w Polsce również Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych w Krakowie, Centrum Logistyczne w Oławie oraz Magazyn Produktów Gotowych w Pruszkowie. Łączna wartość inwestycji Electroluxa w Polsce wyniosła do tej pory ponad 132 mln EUR.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-2